Przesyłki priorytetowe i Next Day

  • 0

Przesyłki priorytetowe i Next Day

Category : Uncategorized

Planujesz wysłanie pilnej przesyłki kurierskiej na drugi koniec Polski albo nawet świata, ale obawiasz się, że sporo czasu upłynie zanim dotrze na miejsce? Mieszkasz w Anglii i boisz się, że świąteczne paczki nie dojdą na czas? Lub tez odwrotnie – zamierzasz wysłać ważną paczkę za granicę w jak najszybszym czasie? Bez obaw! Wystarcz, że zamiast standardowej opcji wybierzesz przesyłki priorytetowe lub też przesyłki Next Day.

Przesyłki priorytetowe cechują się tym, że czas ich dostarczenia z jednego miejsca na drugie jest niesamowicie krótki. Ogromną zaletą tej opcji jest traktowanie przesyłki jako wyjątkowej, ważnej przy maksymalnym zachowaniu bezpiecznego transportu w określonych ramach czasowych.  Dzięki różnym rodzajom transportu wzrastają również możliwości trasy i monitoring przesyłki.

W ramach wysyłki przesyłek priorytetowych funkcjonują trzy rodzaje transportu: fracht drogowy, frach lotniczy i fracht morski. Logistyka w każdym z nich spełnia najwyższe normy doręczenia paczek z miejsca na miejsce. Poza tym by móc bezpośrednio nadzorować priorytetowe przesyłki warto skorzystać z monitoringu. Dzięki niemu  mamy stały kontakt z transportowaną paczką i na bieżąco możemy sprawdzić jej lokalizację.

Ekspresowe doręczenie pilnej przesyłki realizowane jest również w trybie Next Day. Wybierając ta opcję mamy gwarancję, że paczka trafi pod wskazane miejsce już w następnym dniu do godziny 9.00 lub 12.00. Usługa polecana szczególnie osobom potrzebującym wysłać niespodziewaną paczkę lub niesłychanie ważną rzecz już następnego dnia.

Korzyści korzystania z przesyłki priorytetowej i Next Day to przede wszystkim:

– terminowa, błyskawiczna dostawa w ściśle określonym czasie

– wybór najlepszych tras i udoskonalenie logistyki transportu w celu szybkiego i bezpiecznego transportu

– możliwość skorzystania z różnych rodzajów transportu w celu efektywnej komunikacji

– możliwość monitoringu paczki w czasie rzeczywistym oraz otrzymanie potwierdzenia jej dostarczenia w wybrane miejsce

Przesyłki priorytetowe to oszczędność czasu, indywidualna wycena i niezawodność. Dla wszystkich spóźnialskich i zabieganych czy też będących w awaryjnej sytuacji .


Leave a Reply