Usługi

Paczka kurier

Przesyłki kurierskie

 

Przesyłki krajowe

Zajmujemy się wysyłką różnego rodzaju towarów. Z naszą firmą przetransportujesz zarówno dokumenty, paczki jak i palety. Korzystając z naszych usług, nie musisz obwiać się wysokich kosztów, gdyż mamy atrakcyjne ceny zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Odbieramy przesyłki z każdego miejsca w Polsce. Oferujemy doręczenia priorytetowe takie jak: doręczenie w sobotę, doręczenie w godzinach 17-22, ubezpieczenie, przesyłka za pobraniem, na koszt odbiorcy, czy nawet doręczenie w ten sam dzień (tzw. doręczenie Same Day).

Priorytetem jest, aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Dla klientów wysyłających dużą ilość przesyłek mamy specjalnie przygotowane oferty. Ponadto nasza firma współpracuje z najlepszymi kurierami tj. UPS, DHL oraz DPD.

Przesyłki międzynarodowe

Specjalizujemy się także w wysyłce towarów do i z zagranicy. Jeśli chodzi o międzynarodowe przesyłki kurierskie, przewozimy zarówno dokumenty, paczki jak i palety. Odbieramy i dostarczamy przesyłki z każdego miejsca na świecie. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny jak i rabaty dla wszystkich klientów. Najważniejsze jest dla nas, aby Twoja paczka jak najszybciej i w nienaruszonym stanie dotarła do celu. Współpracujemy z takimi przewoźnikami jak: DHL, UPS, TNT czy Fedex.

W przypadku wysyłek poza Unię Europejską pomagamy w załatwianiu niezbędnych formalności.

szablony

Zobacz, jakie usługi kurierskie oferujemy

Przesyłki listowne

Jeśli chcesz wysyłać dokumenty i inne przesyłki kopertowe, wyceń swoją przesyłkę i wybierz odpowiedniego kuriera. Możesz nadawać i odbierać przesyłki do parcel shopów i innych punktów odbioru.

Przesyłki paczkowe

Możesz wysyłać przesyłki paczkowe, w dowolnym rozmiarze i do dowolnego kraju na świecie. Zajmujemy się transportem paczek o standardowych i niestandardowych wymiarach. W szerokiej palecie naszych usług znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie, porównując oferty najlepszych przewoźników.

Przesyłki paletowe

W przypadku wysyłki palet oferujemy przewóz zarówno palet euro, jak i palet o niestandardowych wymiarach. Zazwyczaj przewozimy palety do 1000 kg, ale jeśli chcecie Państwo przewieść cięższą przesyłkę prosimy o wcześniejszy kontakt tutaj w celu sprawdzenia możliwości serwisowych.

Przesyłki dłużycowe

Możesz wysyłać z nami również dłużyce. Skorzystaj z naszej oferty. Jeśli nie wiesz, czy Twoja przesyłka kwalifikuje się jako dłużyca, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.


Leave a Reply